Ремонт шнеків

Previous
Next

Завод елеваторного обладнання “Транспорт-СВ” має власну виробничу базу і пропонує тільки якісний ремонт шнеків до вітчизняної та імпортної техніки, а так само виготовлення шнеків за індивідуальним замовленням.

Всі роботи виконуються на базі нашого підприємства, за кожним виробом закріплений фахівець, що дозволяє підвищити якість робіт і скоротити терміни ремонту.

Залежно від поставлених завдань, проводимо такі типи робіт:

 • Дефектовка
 • Узгодження ціни і термінів з замовником
 • Демонтаж зношених частин спіралі шнека
 • Заміну несучої труби (за потребою)
 • При необхідності заміну переднього і / або заднього кінцевика (зі шліцами і підшипниками)
 • Виготовлення спіралі шнека
 • Зварювання спіралі шнека відповідно до оригіналу
 • Рихтування шнека
 • Балансування шнека (за бажанням)
 • Фарбування шнека
 • Наша компанія займається виготовленням і ремонтом металевих шнеків різної складності. Ми завжди готові виконати Ваші замовлення по виробництву і відновленню шнеків незалежно від необхідного діаметра і довжини.

В арсеналі заводу є багаторічний досвід виробництва і відновлення шнеків.

ЯКІСТЬ РОБІТ

Наша гарантія оптимального співвідношення ціни-якості буде вигідною пропозицією для Вас.

ВИРОБНИЦТВО ШНЕКІВ

Одним з переваг нашої продукції є метод холодного штампування витків шнека, що забезпечує відсутність стоншення зовнішньої кромки пера шнека і гарантує більш довгий термін служби агрегату.

Для виробництва спіралі шнека на нашому підприємстві використовують кільцеві заготовки, які гнуть за допомогою гвинтової поверхні на спеціальному штампі. Шнекові спіралі, виготовляються зі сталі наступних марок: 09Г2С, Ст3, 08пс, AISI304.

Після гнучкі заготовки зварюються між собою в спіраль. Отримана спіральна стрічка одягається на вал шнека, і приварюється одним кінцем до валу. Потім на заданій відстані приварюється інший кінець спіралі. Після редагування спіралі, з метою отримання рівномірного кроку, її приварюють до валу переривчастим швом по всій довжині. Після зварювання шнек правиться і балансується.

Перевагами цього способу виготовлення спіралі шнеків є:
 • Стабільний технологічний процес, що забезпечує постійну якість виробів
 • Високий коефіцієнт використання металу
Для виготовлення шнекового нам необхідно знати:
 • Діаметр спіралі або внутрішній діаметр короби, де вона встановлена, а також діаметр труби на яку вона навивается.
 • Устаткування наше підприємства дозволяє виготовляти спіралі зовнішнім діаметром (D) – від 90 до 1400 мм і внутрішнім діаметром (d) – від 20 до 600 мм.
 • Напрямок та крок спіралі
Товщина металу

Товщина металу (S1) – від 3 до 16 мм.

Завдяки простоті і надійності шнеків, сьогодні неможливо уявити собі різні промислові галузі без них. Шнеки використовуються в шнекових транспортерах, що застосовуються для переміщення зерна в сільськогосподарській техніці, цементу – в будівельній і бурової галузі.

Виготовлення шнеків з нержавіючої сталі

Шнеки з гвинтом і корпусом з нержавіючої сталі використовуються в умовах, коли є неприпустимою корозія елементів подає обладнання, а також слід забезпечити чистоту подається продукту від впливу факторів навколишнього середовища. Як правило це харчова промисловість, борошномельне виробництво, виробництво кормів для тварин, хімічна і фармацевтична промисловість.

Економія

Виготовити шнек під замовлення від Заводу “Транспорт-СВ” набагато дешевше, ніж купувати оригінальну деталь у компанії-виробника Вашої техніки.

Ремонт і відновлення шнеків

Основною причиною виходу з ладу шнека є знос зовнішньої кромки спіралі. При зменшенні висоти витка на 5-6 мм і стирання товщини спіралі – шнек підлягає ремонту або вибракування.

Відновлення основних комплектуючих екструдера, таких як шнек-гільза, значно підвищує продуктивність установки і відповідно знижує витрати на виробництво.

Справність шнека і належна робота забезпечує швидку доставку зерна та інших видів сільськогосподарської продукції в резервуари, на елеватори, вантажні платформи комбайнів.

Досвід експлуатації шнеків, дозволяє говорити про повне відновлення їх працездатності та ресурсі за ціною значно нижчою, за новий в кілька разів.

Зателефонуйте мені

Зателефонуйте мені

Для отримання пропозиції вартості обладнання будь ласка, лишіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.