Норія стрічкова самостійка

Норії бувають «самостійкі» і «не самостійкі». Стандартні норії для встановлення і обслуговування потребують робочу вежу, що є несучою конструкцією і має сходи для зручності обслуговування.

«Самостійкі» або «самонесучі» норії можуть бути встановлені без робочої башти. Під час монтажу «самостійкі» норії додатково фіксуються до зерносховищ або інших капітальних будівель. Такі норії мають певну особливу конструкцію і додатково комплектуються майданчиками і драбинами для зручності під час експлуатації та обслуговування.

Норії стрічкові ковшові (зернові) використовуються в якості підйомно-транспортного обладнання для вертикального переміщення зерна та інших сипучих матеріалів. Норії використовуються лише для піднімання вантажу від початкового до кінцевого пункту без проміжного завантаження та розвантаження.

Тяговим елементом норії даного типу є гумотканинна багатошарова стрічка, з’єднана в кільце, що рухається вертикально в герметичному коробі, огинаючи верхній (привідний) і нижній (натяжний) барабани. Робочими елементами норії є ковші, що закріплені до стрічки болтовими з’єднаннями. Завдяки герметичності коробу, мінімізуються викиди пилу в навколишнє середовище – це дає змогу використовувати такі транспортери як в приміщеннях так і назовні.

Принцип дії норії полягає в наступному: зерно через насипний лоток потрапляє в «башмак» норії, де відбувається наповнення (завантаження)  ковшів черпанням (зачерпуванням). Рухаючись по колу, стрічка піднімає ковші з зерном до привідної станції «головка» для подальшого розвантаження. Розвантаження відбувається під дією відцентрової сили, що виникає під час проходження ковшів через барабан, де зерно з ковшів потрапляє безпосередньо в розвантажувальний патрубок норії.

Загальна будова норії містить в собі:

 • секцію привідну («головка»);
 • секцію натяжну («башмак»);
 • секції проміжні («труба норійна»);
 • мотор-редуктор;
 • стрічку з ковшами;
 • датчик підпору.

Для поліпшення експлуатаційних характеристик та зменшення витрат на обслуговування всі вузли та механізми транспортерів укомплектовані виносними підшипниковими вузлами (привідна та натяжна станції). Для зручності обслуговування всі секції норії виконані повністю розбірними.

 Норії комплектуються імпортними моторами-редукторами, які можуть бути встановленні праворуч або ліворуч відносно корпусу привідної станції. Тип і розмір моторів-редукторів залежать від висоти і продуктивності норії.

За бажанням замовника норія може бути доукомплектована наступними опціями:

 • гаряче цинкування;
 • футеровка «головки» та приймального лотка «башмака»;
 • футеровка привідного барабана;
 • додатковими датчиками (сходу стрічки, контролю швидкості, температури підшипників);
 • електродвигун з електромагнітними гальмами;
 • полімерні ковші;
 • збільшення товщини металу короба.

Характеристика норії стрічкової

Назва       НС-25 НС-50 НС-100 НС-175
Максимальна продуктивність при Y=0,75 т/м3 т/год.     32,5 51,5 120 200
Максимальна висота норії м     40 50 70 68
Об’єм ковша металевого л     0,90 1,05 2,10 5,25
Об’єм ковша полімерного л     1,00 1,05 2,45 4,25
Ширина стрічки мм     175 200 300 400
Кількість ковшів на метр стрічки шт.     8,0 8,0 7,0 5,0
Швидкість руху стрічки м/с     1,8-2,0 2,3-2,5 2,5-2,9 2,5-2,9

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Норії стрічкові НС

Норія стрічкова Норія стрічкова ковшова Перейти Норія стрічкова самостійка Норія стрічкова ковшова самостійка Перейти Норії стрічкові ковшові (зернові) використовуються в якості підйомно-транспортного обладнання для вертикального

Читати далі »

КОНВЕЄРИ СТРІЧКОВІ

Конвеєри стрічкові роликові (закритого типу) Конвеєри стрічкові роликові (закритого типу) Перейти Конвеєри стрічкові стаціонарні Конвеєри стрічкові стаціонарні Перейти Верхня галерея зерноскладу Верхня галерея зерноскладу Перейти

Читати далі »

Конвеєр стрічковий стаціонарний

Конвеєр стрічковий стаціонарний призначений для транспортування зерна та інших харчових та нехарчових сипучих вантажів.

Конвеєри комплектуються імпортними моторами-редукторами та виносними підшипниковими вузлами.

Читати далі »
Зателефонуйте мені

Зателефонуйте мені

Для отримання пропозиції вартості обладнання будь ласка, лишіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.