КОНВЕЄРИ ГВИНТОВІ

Конвеєр гвинтовий в трубі

Конвеєр гвинтовий в трубі

Перейти

Конвеєр гвинтовий в жолобі

Конвеєр гвинтовий в жолобі

Перейти

Конвеєр радіально-поворотний

Конвеєр радіально-поворотний

Перейти

 

Конвеєр гвинтовий (шнековий) призначений для вивантаження зерна та продуктів його переробки із зерносховищ. Застосовується в металевих силосах типу МСВУ на пласкому бетонному фундаменті.

Конвеєри комплектуються імпортними моторами-редукторами та виносними підшипниковими вузлами.

Гвинтовий конвеєр являє собою відкритий або закритий жолоб, усередині якого обертається гвинт, що складається з вала і робочих витків-лопатей. Вал спирається на проміжні підшипники і кінцеві опори. Завантаження матеріалу проводиться через завантажувальний патрубок, разгрузка- через патрубок. При обертанні вала матеріалу, завантаженому в жолоб, повідомляється рух уздовж його осі. Привід гвинта здійснюється за допомогою редуктора. Вали гвинта і редуктора зазвичай з’єднуються за допомогою вирівнюючої муфти, а вали редуктора і електродвигуна – еластічной муфтою.

Гвинтові конвеєри (шнеки) призначаються для транспортування на короткі відстані (30-40 м) пилоподібних, зернових і дрібнокускових, а також в’язких і тістоподібних матеріалів в горизонтальному і рідше похилому (до 20 °) напрямках.

При герметично закритому жолобі гвинтові конвеєри застосовуються і для переміщення сипучих матеріалів у вертикальному напрямку.

Комплектація конвеєра:

  • секція привідна;
  • секція натяжна;
  • секція середня;
  • мотор-редуктор (потужність та частота обертання залежать від параметрів конвеєра – довжини, швидкості, продуктивності).
Зателефонуйте мені

Зателефонуйте мені

Для отримання пропозиції вартості обладнання будь ласка, лишіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.